Karlovac Open - Aranyak Horvátországból

Nem csak profi szabályrendszerben örvendeztették meg a rajongókat a magyar sportolók, de a horvátországi Karlovac Open európai kupán is termett pár szép eredmény hazánknak!

Karlovac Open

A február 10-12 között rendezett Karlovac Open GP-ről, - melyen 28 ország versenyzője, összesen 187 egyesület 1152 sportolója képviseltette magát -, amit eddig biztosan tudunk:

Nagy Larion a felnőtt Full kontakt -54 kg kategóriában 2. helyett szerzett, Karai Zétény egy bronz és egy arannyal gazdagodott. A Combat D SC Dragon Team Kick-Box team versenyzője, Kelsch Patrik (kezdő, C2, -52kg) élete harmadik versenyén bronzot hódított el. Kürti Bonita (Energy Gym) a kick-light kategória második helyét szerezte meg.

Akinek ez sem elég, annak elárulhatjuk, hogy a Békéscsabai Lakótelepi SE, Debreczeni Team a legjobb pointfighting csapat lett a Karlovac Open versenyen. Debreczeni Dezső V danos mester, a Debreczeni Team edzője, 37 tanítványával érkezett a versenyre, ahol több korosztályban és súlycsoportban 90 nevezéssel indultak a harcosok, egyéni és csapat küzdelmekben egyaránt.

Sikeresen, eredményesen indult a 2017-es év hiszen, szoros küzdelmekben 18 arany, 19 ezüst és 14 bronz érmet szereztek, ezzel kiérdemelten megnyerték a Karlovac Open legeredményesebb pointfighting csapatnak járó kupáját is.

Petró Lili (Cadet 1 -28kg)
Péter Magdolna (Cadet 1 zöld öves -47kg)
Szaszák Dominik (Gyerek -25 kg)
Csiernyik Levente (Cadet 1 zöld öves +47kg)

Csapat versenyek.:

Gyerek korcsoport I. helyezés, arany érem. A csapat tagjai : Bánfi Boglárka, Pánya Márk, Szaszák Dominik, Csiernyik Zsombor

II.helyezés, ezüst érem. A csapat tagjai: Kraszkó Zoltán, Krizsán Lőrincz, Galovicz Gergő, Szák Péter

Cadet I.korcsoport II. helyezés, ezüst érem. Csapattagok: Koszecz Boglárka, Viczián Vivien, Viczián Dániel, Szák Tamás, Molisz Zoltán

Cadet II. korcsoport II. helyezés, ezüst érem. Csapattagok: Leszkó Kitti, Tóth Dusán, Laczó Tamás, Magyar István

Junior korosztály I. helyezés, arany érem. Csapattagok: Laurincz Boglárka,Sallay Gábor, Bálint Zoltán, Szász Kristóf, Opauszki Dávid

Felnőtt férfi Tag Team:

I. helyezés arany: Viczián Roland, Hídvégi Nándor
II. helyezés, ezüst érem: Hegedűs Botond és Szász Kristóf

Az Esztergomi Kick-Box SE 10 versenyzővel és edzőjükkel, Olasz Attilával vágtak neki a küzdelmeknek és 3 arannyal, 5 ezüsttel, 8 bronzzal gyarapították éremgyűjteményüket!

Természetesen a ReGym sem maradhatott ki, hiszen Szána Patrik, Laska Bence és Habash Antoine mesterük, Rehák György felügyelete mellett kategóriájukban mindhárman aranyat szereztek! A Szigetszentmiklós-Tököl SE mérlege 2 aranyérem, 7 ezüstérem és 4 bronzérem, azaz 13 érem lett!

De Görbics Gábor is remekelt, hiszen a Titán SE színeiben, full contactban aranyat szerzett! Mondanunk se kell talán, hogy a csepeli Halker-KirályTeam Kick-box Akadémia brutális mennyiségű éremmel, szám szerint 65 darabbal tért haza. Egész pontosan 26 arany, 14 ezüst és 25 bronzról beszélhetünk!