Kickbox Világkupa - A 3. nap

A XXII. Magyar Kickbox Világkupa 3. versenynapjához érkeztünk, ahol a szombati sikerek után további érmekre számíthatunk.

[caption id="attachment_12679" align="aligncenter" width="504"]kickbox világkupa fotó: WAKO[/caption]

A tegnapi versenynap zárásaként számos magyar sikerről számolhattunk be Nektek, így Habash Antoine K-1 szabályrendszerben begyűjtött aranyérméről, vagy épp Géczei Róbert bronzérméről, hogy csak a ringes eredményeket említsük. De a Halker-KirályTeam neve mellett álló 25 aranyérem is sok örömre adott okot, azoknak, akik a helyszínen vagy otthonukban követték nyomon a XXII. Magyar Kickbox Világkupa eseményeit.

Mit tudni biztosan? Hosszú felsorolás lesz, de az alábbi kategóriákban mind magyar harcos lett az első:

- K1 Sen Male -63,5kg

Igen sok ezüst és bronz is lett az érmek közül. Csak, hogy pár nevet említsünk: remekelt Habash Antoine (K1 Sen Male -63,5kg 1. hely), Géczei Róbert (K1 Sen Male -63.5kg 3 hely), Baros Tamás (K1 Jun Male +91kg), Vígváry Viktor (KL OC Boys +69kg), Rohonczi Jenő (PF Jun Male +84kg), Veres Roland és Richárd (PF Sen Male -63kg és -69Kg), Gömbös László (PF Sen Male -79kg és -84kg).

Ugyanígy a csapatversenyekben a PF Team YC 3+1, PF Team Sen 3+1, LC Tag Team Jun/Sen +74kg Male, LC Tag Team Jun/Sen Female kategóriákat is magyar csapatok nyerték. A Halker-KirályTeam dominanciája most is egyértelmű volt a csapatversenyekben. Ha lehet hinni a számoknak, valahol 57 arany, 54 ezüst és 83 bronzéremnél járunk eddig, ami majd' 200 érmet jelent a nagyjából 30 ország 2200 nevezője, indulója közül!

A mai napra is maradnak izgalmak bőven. Aki nem tud kilátogatni a MOM Sportközpontba, de élőben szeretne szurkolni a magyar versenyzőknek, az itt online követheti a versenyt. A Kickbox Világkupa közvetítés linkje:

Szurkoljuk együtt a magyar versenyzőknek!