Összeállt a kick-box VB-re utazó válogatott

[caption id="attachment_9689" align="aligncenter" width="504"]PF-OB-kick-box-vb-2015-Halker-Kiraly-ellenfelem /forrás: Halker-KirályTeam Facebook oldala/[/caption]

Ahogy legutóbbi Heti összefoglalónkban jeleztük, a Halker-KiralyTeam Kickbox Akadémia sportcsarnokában zajló 2015. évi Pointfighting Magyar Bajnokság eredményei cikkünk írásakor még nem voltak ismertek, ezért ezúton számolunk be olvasóinknak arról, kik is lesznek az írországi kick-box vb-re kiutazó válogatott keret tagjai!

A lehetséges 15 bajnoki cím közül, 14-et a Halkeresek nyertek, számos súlycsoportban klubon belüli házi döntőt vívva. Egy súlycsoportban nem volt KirályTeam-es induló, így a klub 100%-os eredményességgel zárta a versenyt!

A rutinos Világ és Európa-bajnok versenyzők mellett számos trónkövetelő újonc ünnepelhette első felnőtt bajnoki címét és első felnőtt válogatottságát. Igaz, ezen versenyzőik az utánpótlás korosztályban már kiforrott versenyzőknek számítanak.

A csepeli Halker-KirályTeam Kick-box Akadémia világklasszis sportolói már több mint 10 éve rendre az éremtábla élére repítik a magyar válogatottat. Egyszóval mindenki a csepelieket (magyarokat) készül megverni, így az utóbbi évek legnehezebb világbajnoksága elé néznek.

A versenyt követő napon, a válogatott keret már el is kezdte a két hetes edzőtábori felkészülést, hogy a legfényesebb érmekkel a nyakukban hozzanak dicsőséget maguknak, Csepelnek, és Hazánknak!