A hétvégén újra Győzelmek éjszakája!

gyozelmekejszakaja_nagy

Az előttük álló hétvége is tartogat számunkra, küzdősport-rajongóknak hazai rendezvényt. Méghozzá a Győzelmek éjszakája rendezvény hetedik felvonásával, mely ezúttal is Esztergomban kerül megrendezésre.

A Fighting Kempo csapatának rendezésében már a hetedik küzdősportgálát tekintheti meg az esztergomi közönség ezen a hétvégén. A felhozatalból nem is hiányozhatnak majd a helyi  kedvencek, hiszen ringbe lép Szendrei Rebeka és a két Pokorni testvér is, Ádám és Milán. Utóbbi ráadásul egy Nemzetközi címmeccs keretében, a WKF övéért száll harcba osztrák ellenfelével. Igazi csemegének ígérkezik majd Görbics Gábor szereplése is, aki a Muaythai Mania gálán elszenvedett veresége után, újra K-1 szabályrendszerben bizonyíthat majd a tatabányai András Péterrel szemben.

Az est teljes programja:

1. Tóth Noel (Kiskörösi Fighterek)- Kovács László (Kokó Gym Pápa) -K-1 junior 63 kg 3x2 perc

2. Markó Dorina (Kiskörösi Fighterek) – Nagy Rebeka (Fighting Kempo Sárisáp) - K-1 junior 61 kg 3x2perc

3. Anselment Adrián (Gödöllő) – Nagy Levente (Fighting Kempo Sárisáp) - K-1 junior 75 kg 3x2 perc

4. Schaffer Csaba (Veresegyházi Kick Box K-1 SE) – Kocsis Rajmond (Kokó Gym Pápa) - K-1 71 kg 3x2 perc

5. Dulai János (Érdi Thai Boksz SE) – Keller István (Kick Box SE Baja) - K-1 84 kg 3x2 perc

6. Takács Sándor (Bősi Kempo MMA Klub) – Imre Norbert (Dorogi Nehéz Atlétikai Klub) - Kempo Full Contact 83 kg 3x3 perc

7. Bazsó Gábor (Bősi Kempo MMA Klub) – Csibra Krisztián (Dorogi Nehéz Atlétikai Klub) - Kempo Full Contact 88 kg 3x3 perc

8.Németh Olivér (Érdi Thai Boksz SE) – Hegyi Richárd (Millitans MMA) - Profi K-1 78 kg 3X2 perc

9. Nagy Anita (Kick Box SE Baja)- Szendrei Rebeka (Fighting Kempo Esztergom-kertváros) - Profi K-1 64 kg 3x3 perc

10. András Péter (Mega Tech Thaibox) – Görbics Gábor (Titán Se ) - Profi K-1 71 kg 3x3 perc

11. Sallai Bence (Veresegyházi Kick Box K-1 SE) – Nagy Ede (Reka Gym) - Profi K-1 +90 kg 3x3 perc

12. Kiss László Csepeli Pit Bullok MMA – Pokorni Ádám (Fighting Kempo Esztergom-kertváros) - Profi K-1 90 Kg 3x3 perc

13. Andre Nemetchek (Graz) – Pokorni Milán (Fighting Kempo Esztergom-kertváros) - WKF Profi K-1 Európa-bajnoki címmérkőzés 81.4 kg 5x3 perc